معرفی شرکت

شرکت گل آذین مقصود

در سال 1391 با هدف توليد انواع گل هاي شاخه بريده ، سبزی و صیفی جات ، گیاهان دارویی ، قارچ دکمه ای و دیگر محصولات کشاورزی به ثبت رسيد و با هدف تولید، اشتغال، ارتقاء کیفیت، بهره وری و توسعه با اتکا بر دانش فنی و مدیریتی ارزشمند اعضاء و کارشناسان شرکت که دارای سوابق اجرایی و پژوهشی در زمینه های مرتبط بوده و از پشتوانه علمی گسترده و توانمندی های لازم جهت ارتقاء سطح علمی و فنی سازمان برخوردار می باشند شکل گرفته است.

محصولات ما

شرکت گل آذین مقصود دارای مدرنترین گلخانه های تمام اتوماتیک وهوشمند می باشد. محصولاتی که در این شرکت درحال تولید می باشند گلهای شاخه بریده رُز هلندی در 4رنگ متفاوت ، گل ژربرا در 12 رنگ متفاوت ، گل ليسيانتوس ، گل ليليوم ، گل گلايول ، گل آنتوريوم ، گل شب بو ، گل مريم ، گل زنبق ، خیار گلخانه ای ، گوجه فرنگی گلخانه ای ، گوجه فرنگی زیتونی ، فلفل دلمه ای رنگی ، بادمجان سفید ، لوبیا سبز ، سبزیجات برگی ، توت فرنگی ، قارچ خوراکی دکمه ای ، گیاهان دارویی به لیمو ، آلوئه ورا ، استويا ، فيساليس ، چای ترش ، گل گاوزبان ، تاج خروس ، زعفران ، نعنا ، پونه ، سیب زمینی ، سویا ، ورمی کمپوست و… می باشد.

همیشه به دنبال رضایت مشتری هستیم

مشتریان خود را اعم از عاملین فروش و مصرف کنندگان همراه خود دانسته و افزایش رضایتمندی آنان را از طریق بهبود کیفیت و تنوع محصول و توجه به نظرات آنان سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

ما در شرکت گل آذین مقصود درستی و راستی، میل به پیروزی، اعتماد، احترام، توجه به علائق و خواسته های معقول و مشروع افراد، بدعت و نوآوری، تمرکز به نیازهای مشتری، مهارتهای شخصی، رفتار مناسب، کیفیت خدمات و رفتار سالم را از اصلی ترین اصول ارزشی حاکم بر جو شرکت می دانیم و در سایه آن هرگونه موفقیتی را ناشی از تلاش تک تک ذینفعان سازمان اعم از مدیران، کارکنان و مشتریان تلقی خواهیم نمود.

حرف آخر…

نسبت به مقصد و مسیر خود برای به دست آوردن رهبریت و کسب مزیت رقابتی و موفقیت تجاری پایدار دید روشنی داریم و علی رغم اینکه شرکتی خصوصی هستیم، اما تنها اهداف مادی را برای خود متصور نمی باشیم، در عین حال که می دانیم مسیر سختی را در راستای دستیابی به اهداف پیشرو داریم.
معتقدیم که برای آن که مشتریان ما پاداش خدمات صادقانه ما را با بهتر شمردن بدهند، مجبور به ارائه خدمات با کیفیت و برجسته در جهت تأمین رضایت مشتریان به آنها می باشیم. لذا به واسطه اعتقاد به بهبود مستمر، هیچگاه خود را از یادگیری بی نیاز ندانسته و معتقدیم که وقتی دیگران کاری را خوب انجام می دهند، ما نیز باید قادر باشیم همان کار را حداقل به خوبی آنها انجام دهیم.